TimeWaver Pro

English version here

  • Je lékařský, bioenergetický, diagnostický a terapeutický přístroj. Byl vyvinut německým vědcem
    a profesorem Markusem Schmiekem a je používán po celém světě.
  • Funguje na principech, které vycházejí z poznatků kvantové fyziky.
  • Dokáže zjistit a analyzovat příčiny nejrůznějších potíží, zjištěné informace porovnat s požadovanými hodnotami z obsáhlé databáze a na základě výsledků podpořit harmonizaci a uzdravení organismu.
  • Ke specifickým potížím každého pacienta přistupujeme holistickým (celostním) způsobem, tj. zajímáme se jak o orgánovou, tak i o emocionální a mentální úroveň a všechny složky uvádíme opět do rovnováhy.
  • Práce s TimeWaver Professional nám dále umožňuje odhalit potlačené události, které někdy mohou být příčinou závažných problémů a ztrát. Cílem naší práce je právě objevování a uvědomování si různorodých souvislostí.
  • TW významně přispívá k upevnění všech rovin osobnosti.

Poznámka

Tato jedinečná metoda je přijímána pouze některými odborníky klasické medicíny. Věda a konvenční medicína neuznává existenci informačních polí, na jejichž základě přístroj pracuje, z důvodu nedostatku vědeckých důkazů ve smyslu konvenční medicíny. Práce s TimeWaver Professional vychází z poznatků, že potenciál člověka zůstává obvykle do velké míry nevyužit. Pozitivní ovlivnění organismu touto metodou přispívá k lepší kvalitě života. Účinnost metody je podložena zkušenostmi a neoficiálními zprávami z praxe.

Zdroje

Dr. Marie Štefanová, 2020

Pro více informací: www.altheaprague.cz, tel.: +420 725 762 937, recepce@altheaprague.czKONTAKT

AltheaPrague, s. r. o.
Krkonošská 5
120 00 Praha 2
tel.: +420 725 762 937
e-mail: zc.eugarpaehtla@ecpecer

 

Mapa webu
 

© AltheaPrague, s. r. o., 2011+