Ordinační hodiny

DOVOLENÁ / HOLIDAYS 2023

Vážení klienti,

omluvte prosím uzavření naší kliniky od 26.1.2024 do 5.2.2024. Na váš e-mail nebo telefonní hovor odpovíme podle možností co nejdříve. V urgentním případě se prosím obraťte na lékařskou pohotovost příslušné nemocnice.

Dear clients,

please excuse the closure of our clinic from 26.1.2024 untill 5.2.2024. Your e-mail or phone call will be answered as soon as possible. In the event of an emergency, please contact the emergency department of the relevant hospital. Thank you for your understanding.


Vážení pacienti,

prosíme vás, abyste v rámci hladkého chodu kliniky dodržovali objednané termíny a chodili přesně na čas, na který jste objednáni. Recepce je k dispozici vždy 5 minut před Vaším termínem.

Pokud se k nám nemůžete opakovaně dovolat, přijměte prosím naši omluvu. Telefon obsluhuje tentýž personál, který se současně věnuje pacientům. Zavoláme nazpátek, jakmile to bude možné. Děkujeme za trpělivost a za vaši přízeň. Na vaše dotazy rádi odpovíme i e-mailem.

Za pracovní tým AltheaPrague,

MUDr. Marie Štefanová

V případě potřeby je možné domluvit si individuální termín mimo uvedený čas. Kontaktujte nás, prosím, na telefonnímčísle 725 762 937, případně využijte níže uvedený formulář.

Nové články, dočasné změny a omezení provozní doby kliniky prosím sledujte na našich Novinkách. Děkujeme.

Chcete se zeptat nebo domluvit?

  Vaše jméno a příjmení: *
  Vaše e-mailová adresa: *
  Vaše telefonní číslo:
  Potřebuji: podrobné informaceradu nebo konzultaci
  Vaše zpráva: *
  * vyplnění údajů označených hvězdičkou je povinné


  KONTAKT

  AltheaPrague, s. r. o.
  Krkonošská 5
  120 00 Praha 2
  tel.: +420 725 762 937
  e-mail: zc.eugarpaehtla@ecpecer

   

  Mapa webu
   

  © AltheaPrague, s. r. o., 2011+